Нумо, дівчатка. Стартував конкурс з IT-підприємництва для школярок

7 листопада 2017, 14:32
Розпочався відбір на Teсhnovation Challenge 2018, який Організація об’єднаних націй проводить для дівчат віком 10-18 років у кількох десятках країн світу

Technovation Ukraine та Western NIS Enterprise Fund розпочали реєстрацію учасниць на Technovation Challenge 2018. Це міжнародний конкурс з IT-підприємництва для дівчат віком 10-18 років, який проходить у понад 75 країнах світу.

Відео дня

Найкраща українська команда зможе потрапити на світовий пітч у Сан-Франциско та зустрітися із представниками найвідоміших ІТ-компаній. Переможниці світового конкурсу отримають $10 тис. для втілення свого застосунку.

Мета конкурсу – надихнути та підтримати дівчат та жінок у творчості та інноваціях. Програма Teсhnovation Challenge 2018 побудована так, щоби учасниці отримали знання і навички в галузі IT і підприємництва, А також долучились до вирішення проблем у своїх громадах.

Technovation Challenge пройде в Україні другий рік поспіль. Щоб узяти в ньому участь, треба зареєструватись на сайті програми та сформувати команду з двох-п’яти осіб. Попередні знання з IT не потрібні. Учасниці пройдуть тримісячну програму, де отримують усі необхідні навички. Протягом навчання команди будуть працювати над своїми мобільними застосунками. Які потрібно представити на розгляд журі не пізніше 25 квітня 2018 року. Навчальна програма доступна українською, проте робоча мова конкурсу та презентації проектів – англійська.

Світовими спонсорами Technnovation виступають ООН, Google та провідні IT-компанії. В Україні конкурс пройде за підтримки Western NIS Enterprise Fund.

Technnovation Challenge – найбільше світове змагання з IT-підприємництва, яке об’єднало понад 10 тис. дівчат з понад 75 країн світу. В Україні конкурс стартував у 2017 році. Тоді участь прийняло 40 команд, 15 з них завершили навчання й розробили свої застосунки. Журі обрало переможців, а одна команда отримала спеціальний приз – поїздку до Сан-Франциско на глобальний саміт. У липні 2017 року відбувся Technovation Camp, який зібрав дівчат з усієї України на тижневе STEM навчання.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X