Ні насильству. Instagram буде приховувати деякі селфі

6 грудня 2017, 09:36
Соцмережа Instagram замість селфі з дикими тваринами буде показувати попередження про правила користування соцмережею

Таке попередження побачить кожен користувач, який буде публікувати або шукати подібні знімки, пише Independent.

"У Instagram заборонено жорстоке ставлення до тварин і продаж охоронюваних видів тварин або їхніх органів. Ви виконали пошук по хештегом, який може мати стосунок до публікацій, в яких пропагується шкідливе ставлення до тварин або природи", - наголошується в попередженні.

Відео дня

Разом із міжнародною організацією World Animal Protection було складено список з декількох сотень хештегів, які можуть бути пов'язані з насильством над тваринами. У список заборонених увійшли теги, пов'язані з рідкісними тваринами, такі як #slothselfie, #koalaselfie, #tigerselfie.

"Відсьогодні, коли людина шукає хештег, пов'язаний з шкідливою поведінкою стосовно тварин або навколишнього середовища, вона бачитиме екран з попередженням. Жорстоке поводження з тваринами і продаж тварин, що вимирають, або їх частин не допускаються на Instagram", - наголошується в прес-релізі соцмережі.

Крім цього, адміністратори Instagram запропонували користувачам скаржитися на фотографії, які демонструють жорстоке поводження з тваринами. Такі пости обіцяють відразу ж блокувати.

"Ми піклуємося про суспільство, в тому числі про тварин і диких тварин, які є важливою частиною світу. Я думаю, що зараз дуже важливо для суспільства, щоб воно було більш обізнаним. Ми намагаємося зробити нашу частину цієї роботи, навчити їх", - підкреслила представник Instagram Емілі Каїн.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X