Не вберегли. Хакери викрали біткоіни на $40 млн

8 травня 2019, 16:07

Хакери з допомогою фішингу, вірусів і інших атак викрали 7000 монет Bitcoin з рахунків однієї з найбільших кріптовалютних бірж - Binance Exchange.

Зараз ці монети коштують понад $40 млн, повідомляє агентство Bloomberg.

Binance, одна з найбільших у світі бірж криптовалют, заявила, що хакери вивели 7 000 біткоїнів за одну транзакцію при "великомасштабному порушенні безпеки".

Відео дня

Хакери використовували "різні методи", в тому числі фішинг і віруси, для отримання великої кількості призначених для користувача даних, йдеться в повідомленні Binance. Представники біржі сказали, що можуть бути додаткові акаунти, які постраждали, але ще не ідентифіковані.

"У хакерів вистачило терпіння почекати і виконати добре сплановані дії за допомогою декількох, здавалося б, незалежних акаунтів у дуже вдалий час. Ми повинні провести ретельний аналіз безпеки. Перевірка безпеки буде включати всі частини наших систем і даних", - йдеться у повідомленні, написаному Чжао Чанпеном, головним виконавчим директором Binance.

Компанія пообіцяла інформувати клієнтів про прогрес перевірки, але депозити і зняття коштів будуть заблоковані приблизно на тиждень.

Компанія буде використовувати свій Безпечний фонд активів для користувачів, фонд страхування на випадок надзвичайних обставин, щоб повністю відшкодувати збитки, і, за її словами, це не вплине на кошти користувачів.

Після атаки хакерів на Binance вартість біткоїнів знизилася на 4,2%, але пізніше криптовалюта відновила втрати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X