Назустріч людям. Microsoft вирішила підтримувати старі версії Skype

8 серпня 2018, 11:22

Компанія Microsoft відмовилася припиняти роботу класичної версії месенджера Skype.

Однак Microsoft не ділиться ніякою додатковою інформацією про закриття і незрозуміло, коли підтримка Skype Classic припиниться, пише TechCrunch.

У липні Microsoft оголосила, що після виходу Skype 8.0 для десктопів припиниться підтримка версії 7.0, відомої як Skype Classic. Стару версію планували відключити після 1 вересня 2018 року. Тим не менш, компанія тепер вирішила продовжити роботу Skype 7.0 після обурення багатьох користувачів

Відео дня

"Грунтуючись на відгуках клієнтів, ми протягом деякого часу продовжимо підтримку Skype 7 (Skype classic). Наші клієнти можуть продовжувати використовувати Skype classic. Спасибі за всі ваші коментарі - ми почули їх", - йдеться в заяві компанії.

Деякі користувачі Skype Classic були так засмучені через наближення закриття, вони навіть почали петицію на сайті Change.org, яка благала Microsoft "зберегти настільну версію Skype для професійних користувачів".

У петиції наголошувалося, що спосіб, яким Skype користуються професіонали, відрізняється. Їм, на відміну від решти аудиторії, не потрібні емодзі-реакції, а також більш барвистий інтерфейс користувача. Професійні користувачі були особливо занепокоєні можливістю одночасно проводити кілька розмов в декількох вікнах.

Як наголошується в петиції: "професійний користувач знає, що йому потрібно і чого він хоче, тому не додавайте, не змінюйте і не видаляйте що-небудь, якщо не буде переважного попиту на зміну від поточної користувальницької бази".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X