Вперше у світі. На ChatGPT подадуть до суду через наклеп

6 квітня, 12:05
Популярна модель штучного інтелекту потрапила у скандал (Фото:pugun_sinlapachai.hotmail.com/depositphotos)

Популярна модель штучного інтелекту потрапила у скандал (Фото:pugun_sinlapachai.hotmail.com/depositphotos)

Мер австралійського міста Хепберн заявив, що може подати до суду на OpenAI, якщо вона не виправить хибні твердження ChatGPT про те, що він був ув’язнений за хабарництво.

Браян Худ, обраний мером у листопаді минулого року, почав переживати за свою репутацію після того, як представники громадськості повідомили йому, що ChatGPT помилково назвав його винним у скандалі з отриманням хабарів з іноземців, у якому брала участь дочірня компанія Резервного банку Австралії на початку 2000-х рр..

Відео дня

Худ дійсно працював на ту компанію, але саме він повідомив владу про виплату хабарів для укладання контрактів з іноземцями, і його не звинувачували у скоєнні злочину. Про це заявили адвокати, які його представляють.

Вони ж повідомили, що 21 березня відправили лист із занепокоєнням власнику ChatGPT OpenAI, у якому компанії дали 28 днів на виправлення помилок щодо мера. В іншому випадку, творцю популярної мовної моделі штучного інтелекту загрожує судовий позов.

За словами юристів, OpenAI, що базується у Сан-Франциско, ще не відповіла на претензії Худа.

Якщо Худ вирішить перенести розгляд у правове поле, це буде перший випадок, коли людина подасть до суду на творця ChatGPT.Продукт OpenAI зіткнувся з активною критикою у багатьох країнах. У деяких з них, наприклад, в Італії, його вже заборонили, низка інших думає наслідувати цей приклад.

Показати ще новини
Радіо NV
X