Mozilla починає роботу над голосовим браузером

14 червня 2018, 10:34

На внутрішній зустрічі розробників Mozilla було вирішено почати розробку нового проекту Scout з функціями розпізнавання голосу.

Як зазначається в документах компанії, "за допомогою програми Scout ми починаємо вивчати перегляд і споживання контенту голосом", повідомляє Engadget.

Scout, ймовірно, ще на дуже ранній стадії. Незрозуміло, чим може закінчитися це "вивчення", оскільки збори було зосереджено на технічних вимогах до "голосового браузера", який, як пояснювалося на прикладі, "зможе прочитати користувачам статтю про білих ведмедів".

Відео дня

"Ми обговоримо архітектуру і ключові компоненти, необхідні для голосової платформи, необхідні можливості цих компонентів і проблеми роботи з обмеженнями існуючих платформ", - йдеться в звіті.

Журналісти інтерпретували Scout як новий голосовий контроль для веб-браузера. З огляду на багаторічний досвід роботи команди в веб-платформах, браузер, безумовно, простіше реалізувати, ніж розумну колонку. Крім того, навігація голосом через настройки браузера, ймовірно, простіше для звичайної людини. Тим не менш, офіційного підтвердження цьому поки немає.

"Ми використовуємо нашу внутрішню конференцію All Hands, щоб зібратися разом, щоб ми могли планувати і будувати на майбутнє. Ми знаємо, що є багато питань з приводу ранніх проектів і ініціатив, які ми вивчаємо. Ми з нетерпінням готуємося до обговорення цих зусиль публічно, коли вони будуть більш розвиненими", - сказав представник Mozilla.

Зазначається, що прихильність Mozilla до конфіденційності та захисту даних робить її більш надійною компанією для використання голосу.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Google з 12 червня починає вводити нові правила для розробників розширень браузера Chrome. Незабаром користувач зможе встановлювати тільки ті розширення, які були опубліковані на офіційному порталі Chrome Web Store.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X