Microsoft готує версію Windows 10 для застарілих пристроїв

26 квітня 2018, 10:45

Наступна версія Microsoft Window 10 включатиме нову "Lean edition", яка призначена для пристроїв з меншим об'ємом пам'яті.

Джерела, знайомі з планами Microsoft, повідомили The Verge, що нова версія буде запропонована виробникам для завантаження на недорогі ноутбуки та планшети.

Судячи з усього, нова версія буде доступна для пристроїв з 16 ГБ сховища, і в першу чергу вона призначена для забезпечення того, щоб ці комп'ютери, як і раніше, отримували оновлення Windows.

Відео дня

Користувач Twitter під ніком Lucan виявив посилання на Lean edition в останній публічно випущеної тестовій збірці Windows 10 (17650), і наразі установка скорочує обсяг пам'яті на 2 ГБ. Microsoft скорочує потреби в сховищах, видаляючи компоненти, які зазвичай не потрібні на подібних пристроях, наприклад, Internet Explorer та інші застарілі настільні додатки. Навіть regedit був видалений.

Зараз низку існуючих 16-гігабайтних пристроїв зберігання даних складно оновити до останньої версії Windows 10. Крім встановленої ОС на накопичувачі є завантажені додатки, дані, файли, мультимедіа, які перешкоджають отриманню вільного простору, необхідного для коректної роботи Windows Update.

Передбачається, що компанія розповість більше про Lean edition на офіційному заході Build 2018 для розробників. Він відбудеться вже на початку травня. Що ж стосується виходу релізу, то він буде восени, коли вийде Redstone 5.

Раніше НВ повідомляло, що в останній тестовій збірці Windows 10 Insider Preview виявилися згадки про програмні інтерфейси (API), які відповідають за телефонію. Це може служити підтвердженням швидкого анонса Surface Phone - незвичайного телефонного пристрою від Microsoft. Ймовірно, набір "телефонних" API буде вбудований в Redstone 5 - велике оновлення Windows 10, заплановане до релізу протягом місяця.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X