Майже непомітно. Google оновила інтерфейс пошти Gmail

25 квітня 2018, 14:40

Компанія Google оголосила про початок поступового переходу пошти Gmail на новий дизайн з новими можливостями.

Щоб активувати новий дизайн, треба натиснути на шестірню в правому верхньому куті екрану і вибрати опцію "Спробувати новий інтерфейс Gmail", повідомляється в офіційному блозі Google.

Відео дня

Більшість елементів залишилися на своїх місцях, але зазначається, що новий інтерфейс став світлішим. Однак в пошті з'явилися деякі нові функції.

Зокрема, тепер можна набагато простіше переглядати вкладення в листи без необхідності перегортати всю гілку листів, використовувати кнопку Snooze для нетермінових листів, до яких можна повернутися пізніше й отримувати простий доступ до інших онлайн-сервісів Google, таким як Calendar, Tasks і Keep.

Всі потенційно небезпечні листи будуть супроводжуватися великою червоною плашкою. Також в пошті з`явився конфіденційний режим. Він забороняє пересилати, копіювати або завантажувати лист; може знищити його з часом або вимагати ввести пароль для прочитання.

Також для веб-інтерфейсу Gmail стане доступна функція "Розумний відповідь", яка раніше з'явилася в мобільному додатку. Вона генерує варіанти швидкої відповіді на листи за допомогою алгоритмів машинного навчання.

Мобільний додаток Gmail теж оновився. Тепер в ньому можна вказати пріоритетні листи, крім того Gmail почне пропонувати відписуватися від поштових розсилок, якщо ви перестали їх читати.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X