Користувачі криптовалюти Bitcoin Gold втратили більш ніж $2,5 млн

22 листопада 2017, 14:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Більше 3200 користувальницьких гаманців були спустошені зловмисниками внаслідок уразливості BTG-гаманця Mybtgwallet

За попередніми підрахунками, збитки перевищують $2,5 млн. Про це виданню ForkLog повідомив один з представників постраждалих, Вадим Левін.

Група постраждалих користувачів переконана, що навіть якщо команда Bitcoin Gold непричетна до шахрайства безпосередньо, вона надала зловмисникам все необхідне для крадіжки монет, що робить її в рівній мірі винною.

Відео дня

Відомо, що команда Bitcoin Gold привернула третю особу для розробки відповідної екосистеми у вигляді електронного гаманця для генерації BTG-адреси. Цією третьою особою став розробник Джон Дасс, який в офіційному Слак проекту Bitcoin Gold отримав статус "DEVELOPER" і відкрито закликав усіх користувачів обрати розроблений ним гаманець. Варто відзначити, що команда BTG підтвердила співпрацю з Джоном Дассом, а Mybtgwallet назвала безпечним і нефейковим гаманцем.

Пізніше команда Bitcoin Gold зробила заяву, в якому дистанціювалася від розробок третіх сторін, зазначивши, що не несе ніякої відповідальності за дії Джона Дасса.

Зараз група з восьми осіб веде переговори з розробниками. Ця група поставила перед командою Bitcoin Gold і керівником цього проекту Джеком Ляо наступні умови: "повне відшкодування за курсом 14-15 листопада або судові позови проти Ляо і кожного члена команди за пособництво злочину".

На виконання умов розробникам дали всього 24 години. Як стверджують представники ініціативної групи з повернення коштів, команда BTG повідомила їм, що наразі співпрацює з ФБР з метою повернення грошей.

Варто відзначити, що під час запуску основної мережі Bitcoin Gold стався непередбачений хардфорк, нашкодив багатьом пулам, які опинилися в неправильному ланцюжку.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Tether, що підтримує криптовалюту USDT з твердою прив'язкою до долара США, заявила, що в результаті хакерського злому її системи вкрадені майже $31 млн. 19 листопада ці кошти були відправлені на неавторизовану біткоін-адресу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X