Хакери примудрилися майнити криптовалюту в Microsoft Word – дослідження

24 лютого 2018, 14:40

Кіберзлочинці знайшли спосіб прихованого збагачення за допомогою найпопулярнішого текстового редактора світу від американського софтверного гіганта.

Microsoft Word став ціллю для хакерів, які змусили цю програму майнити криптовалюту. Про це заявили представники компанії Votiro Secured.

За їхніми словами, постійне прагнення Microsoft вдосконалювати один із основних своїх офісних продуктів зіграло із провідним розробником програмного забезпечення злий жарт. У нових версіях Word можна вставляти відео, не завантажуючи його у сам файл. Таким чином, за допомогою функції Online Video розмір текстового документу залишається невеликим.

Відео дня

Розмістивши заражений хакерами відеофрагмент у своєму текстовому файлі, необережний користувач може вважати, що просто переглядає ролик. Однак насправді зловмисники отримують доступ до його обчислювальних потужностей і використовують їх для майнингу криптовалют.

Функція Online Video також доступна в інших продуктах Microsoft Office, таких як PowerPoint і OneNote. Але, прийшли до висновку фахівці Votiro Secured, в цих програмах вищий рівень захисту, ніж у Word.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X