Хакери отримали доступ до даних 29 мільйонів користувачів Facebook

12 жовтня 2018, 20:55

Соціальна мережа Facebook заявила, що під час нещодавньої кібератаки хакери отримали доступ до персональних даних 29 мільйонів користувачів.

Як зазначає AP, спочатку в Facebook повідомили, що через прогалину в системі безпеки 50 мільйонів акаунтів виявилися вразливими, проте в соцмережі не знали, чи був факт несанкціонованого використання даних.

Відео дня

Згідно з новим повідомленням, хакери отримали доступ до імен, адрес електронної пошти та телефонних номерів 29 мільйонів користувачів. Зловмисники отримали ще більше даних, таких як рідне місто, дата народження, останні десять місць, де вони відзначилися, і 15 останніх пошукових запитів 14 мільйонів користувачів із зазначених 29 мільйонів. Ще один мільйон акаунтів був скомпрометований, але хакери не отримали інформацію.

Зазначається, що Facebook планує сповістити користувачів, чиї облікові записи були зламані.

У Facebook додали, що інші додатки Facebook, такі як WhatsApp і Instagram, не постраждали.

Раніше НВ повідомляло, що близько 50 млн користувачів Facebook постраждали або могли постраждати через уразливість в системі безпеки. Зловмисники використовували вразливість у функції Подивитись як (View As), яка дозволяє користувачам переглядати свою сторінку в Facebook так, як її бачать інші користувачі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X