Знову коронавірус. Старт продажів нового iPhone 12 під загрозою зриву

13 лютого 2020, 12:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Інженери Apple не можуть завершити технічне тестування нового iPhone, тому старт його продажів, можливо, доведеться перенести.

Проте, Apple може бути змушена випустити свій наступний iPhone, навіть якщо на початку поставки будуть вкрай низькими.

Компанії в Китаї як і раніше закриті для захисту своїх працівників, в той час як поїздки в країну не вітаються, за винятком найкритичніших випадків. Минулого місяця Apple обмежила поїздки в Китай, за винятком «критично важливих для бізнесу» завдань.

Відео дня

Поки компанія Apple не відправляє інженерів в Китай для завершення етапу технічного тестування iPhone 12. Цей етап необхідний для того, щоб дизайн відповідав стандартам Apple, перш ніж можна буде приступити до виробництва.

Виробництво для флагманських iPhone зазвичай починається в червні, щоб до того часу, коли Apple випустить їх у вересні, їх кількість була значною.

Якщо компанія не зможе доставити інженерів в Китай найближчим часом, вона упустить це вікно можливостей. Звичайно, iPhone буде вироблятися, але у виробників не буде достатньо часу, щоб зробити стільки, скільки потрібно для задоволення очікуваного попиту.

Швидше за все, Apple продовжить випуск iPhone 12 в вересні, але незабаром зіткнеться з дефіцитом поставок. IPhone SE 2 або iPhone 9, як повідомляється, вже надійшов у виробництво, тому він не зіткнеться з тією ж проблемою. Однак на його доставку також може вплинути поточна ситуація з вірусами.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X