Злісний Amazon приховує правду про коронавіруси. Як новий твіт Ілона Маска підірвав інтернет

5 червня 2020, 11:54

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск розкритикував Amazon за тимчасове видалення книги, в якій висловлюються сумніви щодо хвороби COVID-19.

Ексцентричний мільярдер заявив, що гіганта електронної комерції Amazon потрібно «розділити».

«Прийшов час розділити Amazon. Монополії - це неправильно», — заявив Маск.

Відео дня

Як правило, це заклик, який підтримують деякі політики-демократи в США, такі як Берні Сандерс. Однак причина, по якій Маск повернувся в Твіттер і зажадав поділу Amazon, полягала в тому, щоб захистити колишнього журналіста Нью-Йорк Таймс, який відомий своїм скептицизмом щодо коронавірусу.

«Джефф Безос, це безумство», — написав Маск, посилаючись на рішення компанії видалити книгу «Коронавірус», створену Алексом Беренсоном, зі своєї платформи. Він навіть тегнув в Твіттері засновника і генерального директора Amazon Джеффа Безоса.

Генеральний директор Tesla раніше ділився твітами від Беренсона, який стверджував. що число коронавірусних інфекцій і смертей було завищено. Маск, ймовірно, розділяє його скептицизм щодо COVID-19, критикуючи карантинні заходи.

Цікаво, що 1 червня Маск заявив, що «відключиться від Твіттера», після успішного запуск його ракети SpaceX. Але. як бачимо, він протримався зовсім недовго. Втім, треба визнати, що після твітів Маска книга Беренсона знову з’явилася в продажу.

Додамо, це далеко не перший скандал через записи Маска в Twitter. Так, в 2018 році Ілон Маск звинуватив в педофілії дайвера Верна Ансворта, який рятував дитячу футбольну команду в Таїланді.

Образи Ілона Маска в Twitter були викликані інтерв'ю 63-річного британського дайвера Верна Ансворта, в якому він назвав маленький підводний човен Маска «PR-трюком».

«У нього було відсутнє розуміння завдання і реальних умов в яких проводилася рятувальна операція, лінійні розміри човна і його жорсткий корпус не дозволили б йому просунутися вглиб і на милю. Маск особисто прибув на місце проведення рятувальної операції, але практично відразу його попросили покинути місце події. Свій човен він може запхати в одне місце», — говорив Верн Ансворт.

У відповідь послідувала серія твітів від Ілона Маска, в яких він, серед іншого, заявив, що і зовсім не бачив цю людину в печері і навіть був готовий посперечатися, що Ансворт є педофілом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X