«За 20 років не бачила нічого подібного». Президент SpaceX заступилася за Ілона Маска у справі про сексуальні домагання

24 травня, 12:05
Президент компанії SpaceX Гвінн Шотвелл не вірить у те, що Ілон Маск міг поводитися неналежно з підлеглою (Фото:SpaceX)

Президент компанії SpaceX Гвінн Шотвелл не вірить у те, що Ілон Маск міг поводитися неналежно з підлеглою (Фото:SpaceX)

Президент SpaceX Гвінн Шотвелл стала на захист свого керівника. Вона не вірить у те, що Ілон Маск міг поводитися неналежно зі стюардесою компанії.

Про те, що Маск нібито домагався однієї із співробітниць корпоративного авіапарку SpaceX, стало відомо із матеріалу Business Insider. Видання посилається на слова подруги постраждалої, а також на звіт компанії, яка сплатила бортпровідниці $250 тис вихідної допомоги.

Відео дня

Ілон Маск спростував ці звинувачення, заявивши, що «якби він був схильний до сексуальних домагань, за 30 років були б інші випадки».

Його підтримала і президент SpaceX Гвін Шотвелл. Вона розіслала співробітникам компанії електронного листа, в якому висловила недовіру інформації про можливе переслідування Маском когось із співробітників.

«Особисто я вважаю звинувачення хибними; не тому, що я працюю на Ілона, а тому, що я тісно співпрацювала з ним протягом 20 років і ніколи не бачила і не чула нічого подібного з його боку, пише Шотвелл. — Будь-хто, хто знає Ілона так само, як я, знає, що він ніколи не став би поводитися неналежним чином».

Колишня стюардеса SpaceX поки що не давала жодних коментарів, а ось сам Ілон Маск вважає себе жертвою цькування через політичну позицію. У своєму Twitter мільярдер заявив, що більше не підтримуватиме Демократичну партію США і на наступних виборах віддасть свій голос за республіканців.

Також мільярдер вважає, що цей скандал задуманий, щоб перешкодити йому закінчити угоду з Twitter.

Раніше НВ Техно писав про те, що Маска підозрюють у спробі зірвати угоду щодо купівлі соціальної мережі. Мільярдер вважає, що компанія Twitter надала йому недостовірні дані про кількість фейкових облікових записів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X