До біса Трампа. Huawei побудує мережу 5G в Росії

7 червня 2019, 10:05

Після безлічі повідомлень про санкції компанія Huawei оголосила, що підписала угоду про розробку мережі 5G з МТС, найбільшим російським оператором мобільного зв’язку.

Угода була приурочена до візиту в Москву лідера КНР Сі Цзіньпіна, пише The Verge.

В рамках угоди компанії розробили план дій на 2019−2020 роки. Він передбачає впровадження технологій і рішень 5G і Інтернету речей на діючій інфраструктурі МТС, розвиток комерційної мережі LTE оператора до рівня 5G-ready, запуск тестових зон і пілотних мереж 5G для різних сценаріїв використання.

Відео дня

Для Huawei підписання цієї угоди — довгоочікувана відстрочка від потоку поганих ділових новин, викликаних заборонами президента США Трампа. Наприклад, недавно стало відомо, що Huawei розпродає свій бізнес з підводного кабельного телебачення, що, на думку аналітиків, частково пояснюється «токсичністю бренду Huawei».

У той же час Huawei також скорочує виробничі замовлення смартфонів на заводах Foxconn через втрату ліцензії Android від Google, яка дозволяє продавати пристрої з попередньо завантаженими додатками і службами Google.

Що стосується 5G, японський SoftBank вибрав обладнання Nokia і Ericsson замість Huawei, який був постачальником інфраструктури 4G для оператора.

Після підписання угоди Huawei і МТС глава РФ Володимир Путін сказав, що співпраця між Росією і Китаєм в даний час знаходиться на «безпрецедентно високому рівні», і цей настрій підтримав китайський лідер.

«Обидві країни, здається, знаходять розраду від американської політики в обіймах один одного», — зазначає The Verge.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X