Удар по Google. Операційна система Harmony OS від Huawei буде використовуватися в смартфонах

21 січня 2020, 16:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На Давоському форумі засновник Huawei Рен Чженфей заявив, що система HarmonyOS в даний час вже працює на деяких пристроях і активно розвивається.

Крім того, він заявив, що в майбутньому ця система буде використовуватися в смартфонах, планшетах та інших продуктах Huawei.

Цікаво, що в минулий раз, коли Рена Чженфея запитували про HarmonyOS, він говорив про застосування її лише в пристроях для розумного будинку.

Відео дня

Також Рен Чженфей повідомив про те, що Huawei не стане розробляти власний автомобіль, але співпрацюватиме з виробниками авто в сфері мультимедійних систем, систем обміну даними з дорожньою інфраструктурою, 5G і т.д.

Ван Ченглу, президент відділу споживчого програмного забезпечення Huawei, сказав, що мобільні телефони Huawei як і раніше вважають за краще Android. Проте, вони перейдуть на Harmony OS, якщо в цьому є необхідність. Система Harmony «знаходиться в процесі постійного вдосконалення і розвитку».

Крім того, Джой Тан, старший віце-президент Huawei зі зв’язків з громадськістю, заявив в інтерв'ю, що в коді HarmonyOS менше рядків і більш високий рівень безпеки. За даними експертів, операційна система HarmonyOS перевершить Linux до кінця 2020 року. Вона стане п’ятою за популярністю інтелектуальною операційною системою для цифрових терміналів.

Раніше НВ повідомляло, що Huawei буде співпрацювати з голландською компанією по цифровому картографуванню TomTom, щоб створити альтернативу Google Maps. Представник TomTom повідомив, що угода була закрита «деякий час назад», але вона стала публічною в кінці минулого тижня.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X