Атака на Google Maps. Huawei анонсувала власний сервіс карт

14 серпня 2019, 14:39

Компанія Huawei Technologies Co. оголосила, що запустить свій власний картографічний сервіс Map Kit в жовтні.

Новинку пропонують підключати до місцевих картографічних служб в кожній країні, пише GizmoChina.

Huawei хоче створити свій власний картографічний сервіс, оскільки заборона США означає, що компанія не може завантажувати сервіси Google, включаючи Google Maps, на свої смартфони.

Відео дня

За словами джерела, Map Kit не буде доступний безпосередньо для використання споживачами. Замість цього він призначений для розробників, щоб створювати додатки, що використовують його можливості зіставлення.

Сервіс буде розвиватися в партнерстві з російським Яндекс і американським туристичним сайтом Booking Holdings. Він буде підключений до місцевих картографічних служб, буде доступний 40 мовами і буде охоплювати 150 країн і регіонів. Huawei зможе використовувати свої телекомунікаційні базові станції в декількох країнах, щоб доповнити супутникове позиціонування для своєї картографічної служби.

"Map Kit забезпечить умови для відстеження руху в режимі реального часу, високорозвинену навігаційну систему, яка може розпізнавати, коли автомобіль перемикається між смугами руху, а також підтримує AR-картографію", - сказав Чжан Піга, президент хмарних сервісів Huawei Consumer Business Group.

Минулого тижня Huawei згадала Map Kit на конференції розробників. Це один із запланованих мобільних сервісів Huawei (HMS). Інші включають Site Kit, Location Kit, Drive Kit, Scan Kit.

Нагадаємо, 9 серпня відкрилася конференція Huawei Developers Conference 2019, на якій компанія представила свою операційну систему - Harmony OS . Поки нова операційна система буде використовуватися тільки на телевізорах.

Особливість Harmony OS - так зване мікроядро. За словами генерального директора Huawei Consumer Business Group Ю Чендун, в Android налічується 100 мільйонів рядків коду, код ядра ОС - понад 20 мільйонів рядків. Але в реальності використовується не більше 8%. Це відбивається і на гнучкості ОС, і на її чуйності.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X