«Помолимося за смерть біткоїну». Чому розорені інвестори чекають краху криптовалют

13 вересня, 07:05
Ексклюзив НВ
Хто і чому критикує криптовалюти (Фото:Buttcoin)

Хто і чому критикує криптовалюти (Фото:Buttcoin)

Висока волатильність ринку криптовалют призвела до того, що багато користувачів мережі висміюють криптоінвесторів і сподіваються на швидкий крах усієї індустрії. Чи можна вважати це новим інтернет-трендом?

Рівно рік тому курс біткоїну становив майже $50 тис., а у листопаді 2021-го вартість монети піднялася до історичного максимуму $69 тис.

Після цього справи у BTC та решти ринку криптовалют пішли не дуже: останні півроку вартість монети стрімко знижується, а в період з червня 2022-го біткоїн тримається на рівні близько $20 тис.

Відео дня

Деякі експерти вважають, що ринок вже ніколи не повернеться до колишніх показників, оскільки"криптобульбашка почала здуватись" або взагалі "лопнула".

У зв'язку з цим у мережі набирає популярності новий інтернет-тренд з висміюванням криптоінвесторів та створенням мемів про швидкий крах усієї індустрії цифрових активів.

Членами таких "криптохейт"-спільнот найчастіше є користувачі, які раніше втратили гроші на інвестиціях у різні монети і розчарувалися в криптовалютах. Але, на відміну від розорених вкладників LUNA, ці користувачі відганяють суїцидальні думки, насолоджуючись нинішнім падінням крипторинка.

Один із саб-форумів на Reddit, створений у 2011 році, зараз переживає чергову хвилю популярності через підвищений попит на висміювання криптоінвесторів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X