HP купила бізнес з виробництва принтерів Samsung за $1 млрд

2 листопада 2017, 10:25
Компанія HP Inc в середу оголосила про завершення операції з придбання підрозділу з виробництва принтерів Samsung Electronics за $1,05 млрд

HP отримає 6500 поліграфічних патентів Samsung, роботу змінять майже 1300 учених і інженерів, пише ZDnet.

В першу чергу, директора HP зацікавилися недорогими БФУ серії A3, виробництво яких дасть HP хороший старт в сфері друкованих пристроїв. Вони володіють швидкістю копірів, простотою і надійністю принтерів і мають мало деталей, які необхідно замінювати. Придбання Samsung дозволить HP розширити лінійку друкованих пристроїв, що випускаються компанією.

Відео дня

"Якщо ми хочемо запустити відродження друкарського бізнесу, нам треба зібрати найяскравіші таланти галузі", - сказав Діон Уайслер, президент і виконавчий директор HP.

При цьому про підписання угоди про покупку бізнесу Samsung Electronics з випуску друкуючих пристроїв, включаючи принтери і МФУ HP оголосила ще в вересні 2016 року. У квітні операцію з купівлі підрозділу Samsung Electronics схвалила Єврокомісія, а на початку жовтня - регулятор Китаю.

Майже два роки тому, HP розділила свій бізнес на два. Підрозділ HP Inc зосереджений на персональних комп'ютерах і принтерах, а Hewlett Packard займається виробничими технологіями.

Відзначається, що компанія HP отримала загальний чистий дохід в розмірі $13,1 млрд за третій квартал цього року, випередивши очікування ринку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X