Готуйте гроші. Facebook тестує платну підписку на групи

21 червня 2018, 11:21

Розробники Facebook сьогодні оголосили про старт пілотної програми, яка дозволить адміністраторам груп стягувати плату з учасників за ексклюзивний контент.

У Facebook заявили, що тестування буде проходити на невеликій кількості груп, які присвячені кулінарії, облаштування житла і таке інше, пише The Next Web.

Facebook відзначає, що вільні групи нікуди не подінуться. Замість цього у адміністраторів буде можливість створювати над ними підгрупи преміум-класу. Джерело, знайоме з програмою, повідомляє, що адміністратори груп зможуть стягувати з учасників до 29,99 $ щомісяця.

Відео дня

На даний момент сам Facebook не буде отримувати кошти за платні підписки, проте адміністратори будуть зобов'язані поділитися з Apple і Google 30% заробітку за перший рік і 15% після.

Для адміністраторів, які працюють з групами, що вимагають багато часу і енергії, здатність монетизувати їх зусилля, схоже, має великий сенс. За словами Сари Мюллер, яка веде групу під назвою Declutter My Home, "завдяки новій групі підписок я зможу надати більш інтерактивні способи взаємодії, наприклад, міні-проекти, групові завдання, тренінги, зберігаючи при цьому первинну групу як надійне співтовариство для отримання безкоштовних порад".

Поки нова функція доступна тільки на мобільних пристроях. Мінімальна ціна на підписку складе $4,99, максимальна - $29,99. Якщо користувач висловив бажання підписатися, адміністратор схвалює заявку, а з його рахунку списується вся сума за місячний доступ. Якщо користувач скасує підписку, у нього збережеться доступ до ексклюзивних постів до кінця місяця.

Працює нова функція так: адміністратор сповіщає користувачів про наявність платної підписки, після чого їм відкриваються картки, на яких можна побачити превью преміум-контенту і дізнатися ціну за доступ. Журналісти відзначають, що "успіх нової пілотної програми здається майже вирішеним".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X