Загибель богів та хтонічні чудовиська. Український стартап допоміг озвучити відеогру God Of War Ragnarok

10 листопада 2022, 12:28
God Of War Ragnarok (Фото:Santa Monica Studio)

God Of War Ragnarok (Фото:Santa Monica Studio)

Розробники God Of War Ragnarok із Santa Monica Studio вказали український стартап Respeecher у титрах після релізу відеоігри дев’ятого листопада.

Гру випустили на платформах PlayStation 4 та PlayStation 5, а українська компанія допомогла озвучити її за допомогою технологій штучного інтелекту.

У титрах вказали не лише Respeecher, а й одного з “художників синтетичного мовлення” команди Валерія Заблоцького-Дрогана.

Відео дня

“Кожен масштабний проект рівня God Of War привертає увагу до України як до хабу талантів та унікальних технологій світового рівня. Наразі особливо цінно бачити українців у титрах легендарних проектів. У нас буде ще кілька великих релізів світового рівня до кінця року”, - заявив CEO Respeecher Олександр Сердюк.

Команду Respeecher вперше вказали в титрах відеоігри класу ААА, 一 так маркують масштабні проекти відомих геймдев-студій, які розробляють протягом декількох років.

Американська компанія Santa Monica Studio входить до підрозділу PlayStation Studios транснаціональної компанії Sony Interactive Entertainment.

Раніше компанія Disney отримала право на озвучування персонажа Дарта Вейдера за допомогою технологій штучного інтелекту, які надасть Respeecher.

45 років до цього Дарта Вейдера озвучував американський актор Джеймс Ерл Джонс, який дозволив відтворювати його голос у майбутніх проектах за допомогою ШІ-інструментів моделювання голосу.

Послугами Respeecher також користувалася студія Lucasfilm для відтворення голосу Марка Хемілла у серіалі Мандалорець.

Показати ще новини
Радіо NV
X