Не має значення, на що ви підписалися. Facebook та Instagram показуватимуть у стрічці ще більше контенту, відібраного нейромережею

28 липня, 14:42
Марк Цукерберг заявив про великі зміни в алгоритмі соціальних мереж Meta (Фото:Dado Ruvic/Reuters)

Марк Цукерберг заявив про великі зміни в алгоритмі соціальних мереж Meta (Фото:Dado Ruvic/Reuters)

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг заявив про те, що частка відібраних штучним інтелектом постів збільшиться з 15% до як мінімум 30% протягом цього року.

За словами Цукерберга, це дозволить збільшити залученість та якість каналів.

Рішення про збільшення частки рекомендованого контенту у стрічці було натхнене китайською соцмережею TikTok. Вона додає у стрічку короткі відео, відібрані штучним інтелектом.

Відео дня

Facebook та Instagram не обмежуватимуться одним форматом.

Озвучене Марком Цукербергом рішення суперечить політиці компанії, яка була орієнтована на видачу релевантного контенту. До того ж, навіть існуюча квота в 15% обраних нейромережею постів у стрічці викликає невдоволення користувачів.

Facebook вже довелося запровадити додаткову опцію, щоб не втратити аудиторію. Нова вкладка Feeds буде наповнюватись виключно постами друзів та підписок користувача, розташованими у хронологічному порядку.

Крім покращення юзабіліті, компанія змінює політику модерування контенту. Так, тепер пости блогерів, які розповідають про війну в Україні, будуть рідше банитися.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X