Facebook почав оповіщати всіх користувачів про витік їхніх даних

9 квітня 2018, 21:44

З 19:00 понеділка, 9 квітня, Facebook почав повідомляти користувачам соцмережі про те, чи потрапили їхні особисті дані компанії Cambridge Analytica, пише ВВС.

Всі користувачі отримають повідомлення - або про те, що їхні особисті дані були отримані Cambridge Analytica, або про те, що їхні дані не постраждали.

Також всі користувачі соцмережі зможуть дізнатися, які ще програми у них встановлені і які їхні особисті дані доступні для розробників цих програм.

Відео дня

Нагадаємо, нещодавно колишній працівник Cambridge Analytica заявив, що дані, які були зібрані фірмою Facebook у більш ніж 87 млн користувачів, можуть зберігатися в Росії.

Компані Cambridge Analytica використовувала додаток This is your digital life, розроблений професором психології Кембриджського університету Александром Коганом, для доступу до даних користувачів Facebook. Cambridge Analytica надавала передвиборному штабу Дональда Трампа інформаційно-консультаційні послуги та допомогла виграти вибори.

Не тільки Facebook: Cambridge Analytica використовувала українок для політичних провокацій

На Facebook обрушилася хвиля критики після того, як з'ясувалося, що протягом багатьох років компанії було відомо, що британська Cambridge Analytica збирала дані мільйонів своїх користувачів, але довіряла заявам лондонської фірми, що та видаляє інформацію.

Показати ще новини
Радіо NV
X