Facebook готується змінити алгоритм видачі постів у стрічці

12 січня 2018, 13:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Соціальна мережа Facebook незабаром почне в пріоритетному порядку показувати в стрічці ті пости, з якими взаємодіяли особисто знайомі користувачам люди

Про нововведення, яке може вдарити по ЗМІ і комерційним акаунтах, оголосив глава компанії Марк Цукерберг, повідомляє BBC.
"Ми відчуваємо на собі відповідальність за те, щоб наші сервіси були не просто приємні у використанні, але й корисні для благополуччя людей", - написав Цукерберг.

Відео дня

Він послався на дослідження, які свідчать, що "коли ми використовуємо соціальні мережі для зв'язку з людьми, які нам небайдужі, це покращує наше благополуччя. Ми відчуваємо себе більш включеними і менш самотніми". Водночас "пасивне читання статей і перегляд відео, навіть якщо вони забавні або інформативні, не настільки корисні".

Зміни відбудуться протягом найближчих декількох тижнів.

"Я очікую, що після цих змін люди будуть проводити менше часу в Facebook, і менш часто реагувати на повідомлення", - додав Цукерберг.

"Безсумнівно, це важлива зміна. Це особливо позначиться на ЗМІ, оскільки тепер в нашій стрічці буде з'являтися набагато менше новин", - говорить Лора Хазард Оуен з Гарвардського університету.

Facebook неодноразово міняв алгоритм, що наповнює стрічку користувачів. Під час президентської кампанії в США в 2016 році виявилося, що алгоритм (і люди, що його налаштовують) віддає помітну перевагу ліволіберальним публікаціям.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X