Facebook має намір створити штаб для протистояння дезінформації на виборах

29 січня 2019, 01:59

Facebook створить спеціальний штаб, щоб протистояти дезінформації та поширенню фейкових новин перед виборами, що відбудуться цього року в Євросоюзі, Україні, Ізраїлі та Індії.

Як передає Голос Америки, про це повідомив відповідальний за комунікації компанії Нік Клегг.

За його словами навесні Facebook має намір створити "центр з операцій, який опікуватиметься захистом виборів", що розташовуватиметься в Дубліні.

Відео дня

Раніше компанія вже організовувала окремий центр, щоб протистояти дезінформації на проміжних виборах у США, а також протягом президентських виборів у Бразилії.

"Цей підхід допоможе швидко реагувати на дезінформацію, долучати десятки експертів компанії, включаючи з групи збору інформації, управління даними, досліджень, інженерів та юристів", - говорить Клегг.

Діяльність компанії привернула увагу європейських політиків через свій обсяг. Кожного дня 100 мільярдів повідомлень проходить через сервіси Facebook, заявив посадовець.

Клегг також зазначив, що щодня, використовуючи автоматичні системи, компанія упереджує створення мільйона несправжніх акаунтів. Він також нагадав про успішну зупинку компанією фейкових російських акаунтів, які діяли в Україні.

У рамках нової програми захисту виборів, Facebook також змінить правила, що стосуються політичної реклами. Так, компанія повідомлятиме імена тих, хто сплачує за ту чи іншу політичну рекламу, що стосується кандидатів, або важливих політичних питань, а також зберігатиме політичну рекламу в публічному доступі протягом семи років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X