Ще один позов. Група жителів Іллінойсу подала до суду на Apple

7 травня 2019, 17:07

В Іллінойсі був поданий колективний позов проти Apple. Позов стосується проблеми iPhone 7, яка відома як Audio IC Defect.

Через "дефект звукової мікросхеми" звукові функції пристрою стають недоступними, повідомляє Patently Apple .

Скарга від Бріани Кастеллі, Карен Ліверс і Метью Уайта говорить, що "ця дія є наслідком приховування Apple істотного дефекту, який в кінцевому підсумку призводить до того, що аудіофункції iPhone перестають відповідати на запити і перестають виконувати своє основне призначення в якості смартфонів".

Відео дня

За словами позивачів, Apple вже давно знає про дефект Audio IC, але, не дивлячись на свої знання, Apple регулярно відмовляється від ремонту iPhone, коли проявляється дефект Audio IC.

Дефект призводить до відключення мікрофона в Siri і диктофоні, погіршення якості звуку в цілому. Стверджується, що браковані смартфони продавалися з початку 2017 до кінця 2018 року. На думку експертів, дефект виникає через проблеми із зовнішнім корпусом iPhone і розташуванням звукової мікросхеми на платі iPhone.

Позивачі вимагають компенсації за збитки, завдані в результаті обману споживачів, спотворення фактів, порушення гарантії, необгрунтованого збагачення та інших протиправних дій.

Раніше НВ повідомляло, що юридична компанія Hannuri Law заявила в Центральному окружному суді Сеула про позов 63767 користувачів смартфонів Apple . Власники iPhone вимагають визнати Apple винною у приховуванні факту уповільнення їх смартфонів.

Представники юридичної фірми заявили, що Apple знала, що швидкість iPhone зменшується після оновлення iOS. При цьому американська компанія не повідомила користувачам про появу такого недоліку в батареї, щоб не допустити, щоб споживачі шукали інші варіанти смартфонів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X