Експерти: 30% всіх сайтів у світі тепер працюють на WordPress

5 березня 2018, 16:46

За даними лабораторії W3Techs, у 2018 році майже третина всіх сайтів у світі працюють під управлінням WordPress.

Частка цієї системи зросла на 5% за два з половиною роки, пише The Next Web.

Найближчий конкурент цієї платформи - Joomla, на якій працює трохи більше 3% відсотків веб-сайтів. При цьому, слід зазначити, що 50,2% сайтів не використовують жодної з систем управління контентом, що відслідковуються компанією.

Відео дня

Сервіс W3Techs австрійської консалтингової фірми Q-Success аналізує 10 мільйонів сайтів з рейтингу Amazon Alexa. Цей рейтинг оновлюється щодня і його показники свідчать, що WordPress займає 60 відсотків ринку CMS. Для Joomla цей показник становить близько 6%.

Зазначається, що під час аналізу піддомени сайту враховуються як один сайт, а переадресовані домени виключаються.

"Це хороша новина для спільноти розробників, які створюють плагіни і теми для CMS з відкритим вихідним кодом, а також для веб-хостів, які пропонують пакети WordPress, і дизайнерів, які пропонують клієнтам сайти і магазини на базі WordPress", - підкреслює The Next Web.

Додамо, WordPress - це система управління вмістом сайту з відкритим вихідним кодом, яка написана на PHP. Сфера застосування - від блогів до досить складних новинних ресурсів і інтернет-магазинів. Вбудована система "тем" і "плагінів" дозволяє конструювати проекти різної складності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X