Екс-глава Моссаду створив компанію зі штатом хакерів

21 березня 2018, 07:20

Колишній керівник ізраїльського розвідувального відомства заснував власне підприємство, покликавши до себе висококваліфікованих кіберспеціалістів.

Тамір Пардо, який очолював у 2011-2016 роках одну з найпотужніших у світі розвідок – ізраїльський Моссад – створив компанію XM Cyber. До себе на роботу він переманив понад 30 хакерів зі спецслужб і військових організацій, повідомив Reuters.

Відео дня

Багато компаній змушені утримувати команди так званих "червоних" хакерів, які імітують напади на IT-інфраструктуру. Тоді як "сині" команди аналізують і систематизують отриману внаслідок подібних атак інформацію. XM Cyber об’єднала обидва підходи і випустила на ринок автоматизовану платформу HaXM. Вона в автоматичному режимі моделює загрози, виявляє слабкі місця в захисті та усуває їх.

"Ми збудували машину, яка сидить на місці та імітує роботу хакерів", - заявив співзасновник і президент XM Cyber Тамір Пардо. "Найкращий спосіб запобігти кібератакам – заздалегідь визначити вектори атаки, які хакери використають для компрометації критичних активів організації", - розповів співзасновник і гендиректор компанії Ноам Ерез.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X