Квиток за три кліка. Кращі мобільні застосунки для придбання квитків у кіно

9 червня 2018, 18:04

Подивитися афішу, знайти кінотеатр, купити квитки і все це за допомогою смартфона. Зібрали список найзручніших мобільних застосунків , за допомогою яких можна купити квитки в кінотеатри України.

Експерти кажуть, що якщо твого бізнесу немає в смартфоні, значить скоро і самого бізнесу не буде. Перевірили українські кінотеатри на відповідність до цієї тези.

Вкіно

Відео дня

Застосунок для покупки квитків більш ніж в 20 містах України. У його базі зібрано більшість популярних кінотеатрів. Головне меню розділене на дві вкладки фільми і кінотеатри. Це зручно, оскільки можна шукати й актуальні фільми, й дивитися афішу улюбленого кінотеатру. Третя вкладка для придбаних квитків.

Також в ньому є пошук кінотеатрів на мапі та поблизу за допомогою служби геолокації. Квитки можна й купити, й забронювати.

Процес купівлі квитка простий: вибираєте фільм, кінотеатр, сеанс, місце, а потім бронь або оплата картою.

Придбані квитки залишаються в застосунку, їх не потрібно роздруковувати, а просто показати на вході в кінозал (якщо не вказано зворотнього).

Планета Кіно

Додаток мережі кінотеатрів Планета Кіно. У ньому можна дивитися афішу актуальних і очікуваних фільмів в кінотеатрах мережі в Києві, Львові, Одесі, Сумах та Харкові.

Застосунок "спритний", з приємним дизайном. Зареєстровані користувачі автоматично підключаються до бонусної програми, в якій накопичуються бали за придбані квитки, за які можна купити ще квитків.

Multiplex

Додаток мережі кінотеатрів Multiplex, які знаходяться в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Житомирі, Кривому Розі, Маріуполі, Полтаві, Львові, Луцьку та Черкасах.

У застосунку можна шукати фільми за датою, жанром і зручним часом перегляду. В профілі кожного фільму є його опис, трейлер, рейтинг iMDB та коментарі відвідувачів кінотеатру про нього.

За допомогою push-повідомлень застосунок попереджає про вихід в прокат нового фільму, акції і за 10 хвилин до початку фільму нагадає, що вже час заходити до кінозали.

Filmgoer UA

Автори програми спробували вмістити в неї все, що відбувається в кінопрокаті. І дійсно в ньому можна прочитати новини українських та світових кінофестивалів, анонси очікуваних фільмів, рецензії та одразу перейти до фільму за назвою і купити на нього квиток. Новини про серіали тут теж є.

Не розчарував список міст, їх в застосунку більше 80, і всі кінотеатри в них нанесені на мапу, тому якщо ви раптом будете в Чернігові або Бердянську і захочете сходити в кіно, то знайти кінотеатр в них буде дуже легко. На жаль, не у всіх містах можна купити квитки онлайн, але дізнатися що в прокаті, де кінотеатр і скільки коштують квитки - можна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X