Все під контролем. Кращі мобільні додатки для одержання віддаленого доступу до гаджетів

14 липня 2018, 18:02

НВ зібрало кращі програми для віддаленого управління комп'ютером і смартфоном.

Для того щоб отримати доступ до комп'ютера вдома, на роботі або налаштувати гаджет батькам, не обов'язково перебувати поряд з пристроєм. Зараз можна встановити один з цих додатків і управляти комп'ютером зі смартфона, смартоном зі смартфона, телевізором зі смартфона або в будь-який інший варіації.

Відео дня

Віддалений доступ Chrome

Додаток для сматфонів, яке надає віддалений доступ до ПК на Linux, Windows і Mac за допомогою сервісу Google. Ви встановлюєте додаток, вводите пароль і отримуєте повний контроль над комп'ютером.

TeamViewer

Більш комплексний додаток, який дозволяє не тільки управляти ПК, а й іншим смартфоном, писати повідомлення, легко і зручно обмінюватися файлами.

TeamViewer працює в парі з додатком TeamViewer QuickSupport, в ньому потрібно взяти ключ, для того щоб підключити смартфон до ПК. Також за допомогою QuickSupport можна управляти смартфоном з комп'ютера.

Обидві програми безкоштовні. Для роботи необхідно щоб на віддаленому пристрої теж був включений TeamViewer.

AirMirror

Додаток від популярного сервісу AirDroid. Дозволяє отримати повний доступ до іншого смартфону на Android, в тому числі до його камери, жорсткому диску, ліхтарику, контактам і галереї.

Для роботи потрібно завести аккаунт AirMirror і залогінитися в ньому на обох пристроях. Щоб додати до віддаленого доступу ще й ПК, то на нього потрібно встановити програму AirDroid.

AnyDesk

Безкоштовна програма для управління пристроями на Windows, macOS, Linux, Android і iOS. Для забезпечення захищеності вона використовує протокол шифрування TLS 1.2, 2048-Біт RSA Key Exchange (обмін ключами) і ерланг-технологію (Erlang).

Для віддаленої роботи на всіх пристроях повинно бути встановлено додаток AnyDesk. Він може працювати як через інтернет, так і через локальну мережу. Затримка в локальній мережі становить 16 мілісекунд. В офісних програмах можна комфортно працювати з інтернет з'єднанням від 100 кБ/с.

Remote Control Collection

На відміну від попередніх програм, в яких ПК можна було керувати за допомогою курсору і сенсорного дисплея смартфона додаток Remote Control Collection це вже щось схоже на мультимедійний пульт.

Він перетворює смартфон на тачпад, бездротову клавіатуру, пульт для Windows Media Player, iTunes, VLC, Media Monkey, Songbird і дозволяє управляти комп'ютером за допомогою голосу. Також в ньому є контролер слайдшоу в Powerpoint, Impress, Adobe Reader, Windows Media Center та інших програм.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X