Далі вугілля. У Instagram і Google з’явився темний інтерфейс

10 жовтня 2019, 15:38

Темний режим тепер доступний для деяких сервісів Google і соцмережі Instagram. Нова функція працює для оновлених ПО iOS 13 і Android 10.

НВ вже писало про нові функції в оновленнях мобільних платформ iOS 13 і Android 10. Зокрема, розробники додали в ПО для смартфонів темний режим. Але, оскільки багато додатків все одно залишаться з колишнім інтерфейсом, розробники програм для смартфонів почали підлаштовувати свої продукти під новий опціональний дизайн в темних тонах.

Відео дня

Днями про появу темного режиму заявили в Google і Instagram. Материнська компанія Android «очорнила» свої програми електронної пошти Gmail і карти Maps. Поки функція працює тільки для версій iOS 13 і Android 10.

Причому, її не можна включити окремо в одному додатку, — після включення темного режиму в налаштуваннях смартфона вони автоматично стануть темними. Повідомляється, що на деяких пристроях оновлення може з’явитися з запізненнями.

Раніше в Instagram відмовилися від вкладки Following, яка дозволяла бачити, що лайкають і на кого підписані інші користувачі.

За словами одного з менеджерів Instagram Вишала Шаха, ця функція використовується рідко і «застає людей зненацька», оскільки вони дивуються, коли дізнаються, що інформація про їх активніть доступна іншим.

Перед цим розробники Instagram також впровадили функцію Restrict, яка дозволяє обмежувати активність певних користувачів. Це свого роду бан, який не блокує користувача, а робить так, щоб тільки він бачив свої коментарі. Відмінний спосіб заткнути особливо агресивних хейтерів і тролів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X