Apple вперше запустила виробництво власних дисплеїв - ЗМІ

19 березня 2018, 12:02

Компанія Apple вперше зайнялася виробництвом дисплеїв для своїх пристроїв на фабриці поблизу своєї штаб-квартири в Каліфорнії.

Невелику кількість екранів для тестування вже зроблено, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерела всередині компанії.

Технологічний гігант вкладає значні кошти в розробку екранів MicroLED наступного покоління, запевняють джерела. У екранах MicroLED використовуються різні світловипромінюючі речовини. Це означає, що майбутні гаджети стануть тоншими, яскравими і менш енергоємними. При цьому такі екрани виробляти значно складніше, ніж дисплеї OLED. Споживачам, ймовірно, доведеться почекати кілька років, перш ніж побачити результати.

Відео дня

За запевненнями джерел, в кінці 2017 року інженерам вдалося створити повністю функціональні екрани MicroLED для майбутніх годинників Apple. У той же час, створення функціонального прототипу MicroLED Apple Watch ще далеко від завершення.

Особливість MicroLED-дисплеїв в тому, що для роботи їм не потрібне підсвічування. Кожен піксель випромінює світло сам. Тому компанії, які розробляють такі екрани, називають яскравість їх сильною стороною. MicroLED-екрани були створені в 2000 році і вже давно використовуються в телевізорах. У мобільній індустрії технологія MicroLED ще не застосовувалася.

Залежно від розмірів, такі екрани можуть містити мільйони окремих пікселів. Кожен з них має три субпікселя: червоний, зелений і синій світлодіоди, які повинні бути індивідуально відкалібровані.

Управління технологією MicroLED допомогло б Apple виділитися на ринку смартфонів. За словами журналістів, такий хід є "золотою можливістю" для Apple. "Кожен може купити OLED або РК-екран. Але Apple може володіти MicroLED", - підкреслив Рей Соніра, один з творців тестера екранів DisplayMate Technologies.

Поки технологія MicroLED не буде готова до презентації, Apple як і раніше буде спиратися на OLED. Компанія планує випустити другий OLED-iPhone восени, це буде модель з екраном в 6.5 дюймів.

Зараз для своїх гаждетов Apple використовує екрани виробництва Samsung, Sharp і LG. Після публікації Bloomberg про виробництво власних дисплеїв акції цих компаній впали. При цьому педставітель Apple відмовилася коментувати інформацію Bloomberg.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X