Apple поверне в економіку США $350 мільярдів

18 січня 2018, 12:43

Компанія Apple обіцяє заплатити найбільший в історії податок, побудувати новий кампус і створити більш ніж 20 000 нових робочих місць

План компанії з інвестицій в економіку США розрахований на найближчі п'ять років, пише The Verge.

Таким чином, щорічні інвестиції становитимуть приблизно $70 млрд. У 2018 році очікуються вкладення в $75 мільярдів з урахуванням виплати податку на репатріацію прибутку, отриманого за кордоном, в межах нового податкового кодексу США.

Відео дня

Велика частина цих грошей піде на оперативну діяльність компанії: наприклад, на придбання комплектуючих і персонал. Однак, частина грошей все ж направлять на нові розробки та інвестиції у виробництво, включно з податком у $38 мільярдів.

"Ми віримо у величезну силу американської винахідливості і сфокусуємо наші інвестиції в тих сферах, де ми зможемо безпосередньо впливати на створення робочих місць. Ми відчуваємо велику відповідальність при поверненні в нашу країну до людей, які допомогли зробити можливим наш успіх", - заявив глава Apple Тім Кук.

Окремо наголошується, що більш ніж $10 млрд вкладуть в будівництво центрів обробки даних на території США, які будуть на 100% забезпечуватися енергією з відновлюваних джерел.

Додамо, що до обрання президентом США Дональд Трамп обіцяв змусити Apple перенести виробництво своїх продуктів і гроші в Сполучені Штати.

Показати ще новини
Радіо НВ
X