Для 200-мільйонної аудиторії. Український додаток Reface додав повідомлення про вторгнення РФ

28 лютого, 11:19
Анти-військові повідомлення у Reface (Фото:Reface)

Анти-військові повідомлення у Reface (Фото:Reface)

Українська компанія Reface, яка розробляє однойменний розважальний додаток, додала антивоєнні повідомлення у зв’язку з вторгненням військ РФ в Україну.

Тепер усі відео, що створюються у Reface, маркуються хештегом #StandWithUkraine та українським прапором.

При запуску програми користувачам також показують докази російського вторгнення, включно з фотографіями цивільного населення в укриттях.

Відео дня

Після останнього оновлення Reface там з'явилися заклики відключити РФ від міжнародної системи банківських платежів SWIFT. Незабаром до програми мають додати повідомлення із закликом користувачів робити заяви проти війни в Україні.

В межах антивоєнної кампанії в Reface було відправлено близько 9 млн подібних повідомлень, враховуючи 2 млн повідомлень для користувачів з Росії.

«Reface розпочав масовану інформаційну кампанію та розіслав усім російським користувачам push-сповіщення, показуючи свідчення російських атак у наших містах, закликаючи людей стати на бік України та вийти на акції протесту», — заявив співзасновник Reface Діма Швець.

За його словами, ця кампанія є ризикованою для програми, і багато користувачів, які е були готові побачити правду", відправили негативні відгуки.

5,5-мільйонна аудиторія Reface у Росії отримує повідомлення із закликами до протесту та відеозаписами військової агресії РФ в Україні.

"Ми розуміємо ризики і беремо їх на себе, але таку маленьку ціну ми платимо за нашу свободу. Ми сподіваємося, що App Store та Google Play нас підтримають", - повідомляють представники Reface.

Показати ще новини
Радіо НВ
X