Битва двох титанів. Anonymous оприлюднили дані хакерів російського угруповання Killnet

24 травня, 16:58
Українські хакери перемогли росіян (Фото:3d_generator/Depositphotos)

Українські хакери перемогли росіян (Фото:3d_generator/Depositphotos)

Прокремлівське угруповання Killnet оголосило війну безлічі європейських країн. Але забуло про свою кібербезпеку, відразу ставши легкою здобиччю для знаменитих Anonymous.

Хакери Anonymous відомі тим, що оголосили війну Кремлю на початку вторгнення Росії в Україну. Вони неодноразово ставали об'єктом нападок російських хакерів. Ті ж Killnet навіть повідомляли про злом офіційного сайту кіберактивістів. Щоправда, вони забули, що нічого подібного останні не мають.

Відео дня

Але це не означає, що російських кіберзлочинців можна ігнорувати. Вони завдали істотного удару німецьким, італійським та молдавським офіційним сайтам і погрожували атакувати ресурси інших європейських країн, які підтримали Україну.

Але в запалі боротьби за ідеї Кремля хакери забули подбати про власну безпеку. І цим скористалися Anonymous, зламавши електронну пошту учасників руху. Підсумком став злив даних про кіберзлочинців. Цю інформацію оприлюднили українські хакери на спеціально створеному сайті.

Раніше НВ Техно писав про те, що кіберрух Anonymous заявив про злом сайту російського Сбербанку — найбільшого банку Центральної та Східної Європи.

А до того Anonymous вдалося зламати Rutube і завдати російській відеоплатформі непоправних збитків, після яких вона навряд чи зможе відновитися.

Хактивісти у своєму Twitter заявили, що в результаті їх кібератаки. «серйозно постраждали» 75% баз даних та інфраструктури основної версії відеоплатформи та 90% резервних копій та кластери для відновлення баз даних.

Також ми дізналися, як працює Distributed Denial of Secrets — головний майданчик для хакерів планети.

Показати ще новини
Радіо НВ
X