Цифра вражає. Anonymous розповіли, скільки російських документів потрапило до мережі завдяки їм

11 квітня, 14:58
Кіберактивісти виклали в мережу 2 мільйони російських листів (Фото:Anonymous TV/twitter)

Кіберактивісти виклали в мережу 2 мільйони російських листів (Фото:Anonymous TV/twitter)

Війна Росії проти України ведеться як у полі бою, і у кіберпросторі. І там, і там наша країна дає гідну відсіч противнику.

На боці України виступають легендарні хакери Anonymous, на рахунку яких зломи веб-камер Кремля, сайтів державних органів РФ, комерційних компаній. Про нові перемоги кіберактивісти повідомляють регулярно, не забуваючи підкріплювати їх викладанням отриманих під час злому документів у загальний доступ.

Відео дня

11 квітня одне з найбільших хакерських угруповань Anonymous TV, діяльність якого спрямована переважно проти ворогів України, опублікувала дані про результати своєї діяльності за півтора місяці війни.

За словами кіберактивістів, з моменту оголошення війни злочинному режиму Кремля їм вдалося викласти в мережу більше двох мільйонів російських листів.

Хакери повідомили, що не планують зупинятися на досягнутому і в майбутньому планують опублікувати чергові дані про російські компанії.

Нагадаємо, раніше активісти зламали сайт Газпрому, після чого на ньому з'явилося звернення від імені голови компанії Олексія Міллера із закликом повалити Путіна. Також до мережі потрапила база даних корпорації.

Anonymous отриали дані Липецького механічного заводу, який проводить ремонт російської військової техніки та благодійного фонду російської православної церкви ( РПЦ). Дані були передані слідчим та журналістам.

На початку квітня кіберактивісти завдали чергового удару путінському режиму. Цього разу, через злом сайту багатопрофільної інвестиційної компанії, що належить Михайлу Винокурову — зятю одного з найближчих до Путіна чиновників Сергія Лаврова.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X