Качайте Linux. У Microsoft заявили, що нова уразливість Windows загрожує мільйону користувачів

1 червня 2019, 17:09

Через уразливість в операційній системі Windows, яку виявили раніше цього місяця, можуть постраждати близько одного мільйона комп’ютерів, підключених до Інтернету.

У Microsoft виявили уразливість операційної системи Windows, яка швидко поширюється по мережі комп'ютерів, пише The Verge.

Поприте, що компанія випустила патчі, які повинні були вирішити проблему, згідно з недавнім звітом Errata Security, як мінімум один мільйон комп'ютерів на операційній системі Windows можуть атакувати.

Відео дня

«У Microsoft впевнені, що для цієї уразливості існує експлойт (програма для атаки уразливого місця мережі - ред.). Минуло лише два тижні з того часу, як ми випустили патч, і поки не було ніяких ознак хробака. Це не означає, що ми в безпеці», - каже представник Центру безпеки Microsoft Саймон Поуп.

Новий експлойт використовує уразливість в службах віддаленого управління комп'ютерами, які існують в Windows XP, Windows 7 і серверних версіях, таких як Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2 і Windows Server 2008. Подібні системи досі популярні в багатьох корпоративних комп'ютерах, і в Microsoft рекомендують замінити їх якомога швидше.

Нагадаємо, пару тижнів тому кіберексперти знайшли серйозну уразливість в процесорах Intel. Постраждати можуть мільярди комп'ютерів, на які встановлювали мікросхеми Intel, починаючи з 2011 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X