Потрібно більше грошей. Apple замінить iTunes трьома новими додатками

1 червня 2019, 09:52

Apple закриває додаток iTunes, який компанія представила у 2001-му. Про це мають офіційно оголосити на конференції розробників Apple через кілька днів.

Після майже 20 років роботи Apple закриває додаток iTunes, пише Inquisitr з посиланням на Bloomberg. Призначене для захисту авторських прав творців цифрового контенту і боротьбою з плагіатом, iTunes став повноцінним медіа ресурсом для клієнтів Apple.

Відео дня

Повідомляється, що під час конференції розробників Apple WWDC, яка пройде 3 червня 2019-го, керівництво компанії оголосить про закриття і представить три нових програми: Music, TV та Podcast.

Розділені додатки для скачування музики і подкастів вже існують на операційній системі iOS для планшетів iPad і смартфонів iPhone. Тепер зміни повинні впровадити і на комп’ютерах Mac.

Як уже писало НВ, кілька місяців тому представники Apple анонсували сервіс потокового відео Apple TV. Компанія Тіма Кука активно залучала фахівців зі сфери кіно, відвідувала популярні кінофестивалі і тільки в 2018-му витратила близько $1 млрд на виробництво власного оригінального контенту для конкуренції з такими гігантами, як Netflix, HBO, Amazon, Hulu і іншими.

Сервіс з серіалами, фільмами та запрошеними Apple зірками кіноіндустрії має почати роботу восени 2019-го.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X