Знову вітаю. Розробники Opera повертають VPN для Android

8 лютого 2019, 16:36

Компанія Opera додала безкоштовний сервіс VPN в свій браузер для смартфонів на Android.

Поки сервіс доступний тільки для учасників бета-тестування, поступово його отримають всі користувачі браузера, пише The Verge.

Використання цієї функції ускладнить відстеження використання вами інтернету веб-сайтами або інтернет-провайдерами, і Opera заявляє, що не реєструватиме інформацію, яка передається через службу. В даний час ця функція впроваджується в бета-версії програми, і тестування планується продовжити "протягом деякого часу".

Відео дня

Це не перший раз, коли Opera пропонує VPN для Android, хоча минулого разу сервіс пропонувався як окремий додаток, який також був доступним для iOS. На жаль, цей додаток закрився на обох мобільних платформах в квітні минулого року. Різниця тепер в тому, що вам дійсно потрібно використовувати браузер Opera для доступу до VPN.

Включити VPN можна за допомогою приватної вкладки. Для цього з нижньої панелі інструментів перейдіть до списку відкритих сторінок і виберіть приватний режим.

Бета-версія додатка дає кілька різних варіантів використання VPN. Поряд з можливістю вручну вибирати, на якому континенті користувач хоче розмістити своє віртуальне місце розташування (за замовчуванням використовується автоматичний варіант), також можна вказати, коли саме потрібно буде застосувати VPN. Можна налаштувати використання VPN тільки для веб-сторінок, відкритих в особистих вкладках, а також можете відключити функцію при доступі до пошукових систем.

Opera попереджає, що на швидкість вашого доступа в інтернет може вплинути маршрутизація трафіку через сервіс. Компанія не оголосила про будь-які плани щодо впровадження цієї функції в iOS-браузер.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X