В Київ приїдуть "стартап-тренери" з усього світу

1 березня 2018, 18:07

У столичному інноваційному парку UNIT.City з середини березня розпочнеться безкоштовна менторська програма за участю досвідчених іноземних підприємців.

З 12 березня в UNIT.City стартує менторська програма Entrepreneur-In-Residence. Її суть – упродовж півроку, кожен місяць, в Україні буде жити та працювати новий іноземний підприємець. У якого є досвід створення та продажу багатомільйонних стартапів.

Відео дня

Першим ментором стане Едді Бальчіконіс, засновник литовсько-білоруського стартапу TrackDuck. Цю компанію в травні 2017 року придбала американська InVision, яка входить до групи Atlassian.

За даними UNIT.City, вже розпочалися переговори з відомими підприємцями з Кремнієвої Долини щодо їхньої участі в EIR. Їхні імена будуть оприлюднені, як тільки сторони остаточно домовляться про співпрацю.

Планується, що ментори на місяць будуть занурюватися в українську стартап-екосистему і тісно працювати з компаніями в форматі особистих сесій, відкритих консультацій, майстер-класів.

Для українських стартапів участь безкоштовна, відбір буде проводитися на конкурсній основі. Заявки потрібно подати до 9 березня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X