У Сінгапурі будуть тестувати літаючі таксі

26 жовтня 2018, 15:03

Компанія Volocopter випробує свої електричні повітряні таксі з вертикальним зльотом у Сінгапурі.

Серію випробувань планується провести в другій половині 2019 року, повідомляється на офіційному сайті Volocopter.

Ці льотні випробування покликані підтвердити здатність транспортних засобів від Volocopter працювати в міському середовищі Сінгапуру і стане кульмінацією публічних демонстраційних польотів. На додаток до льотних випробувань, Volocopter створюватиме в Сінгапурі фірму з проектування та розробки продуктів для підтримки своїх таксі.

Відео дня

Компанія вже отримала схвалення від місцевої влади, а також планує укласти партнерство з місцевими будівельними та іншими компаніями для організації сервісу аеротаксі.

Випробування схвалено Міністерством транспорту країни (МОП), Управлінням цивільної авіації Сінгапуру (CAAS) і Радою економічного розвитку.

"Існує можливість для повітряних таксі змінити мобільність і логістику в містах. Volocopter знаходиться на передньому краї таких інноваційних технологій в авіаційній промисловості. Компанія CAAS рада співпрацювати з Volocopter, щоб вивчити технічні можливості і розробити відповідні оперативні керівні принципи для полегшення випробувань в Сінгапурі", - сказав керівник CAAS Хо Юен Санг.

Транспорт від Volocopter - це безшумні електричні літаки, які злітають і приземляються вертикально. Вони нагадують вертоліт за зовнішнім виглядом, але засновані на технології безпілотних літальних апаратів і можуть літати з двома людьми на відстань 30 км. Volocopter розроблений спеціально для внутрішніх міських польотів. Апарат літає настільки тихо, що при висоті польоту 100 м його майже не чути.

Раніше НВ повідомляло, що в Porsche заявили про намір випустити літаюче таксі. Porsche планує створити таке авіатаксі, яким пасажири змогли б керувати самостійно, без необхідності отримувати ліцензію пілота. Це стане можливим, вважають в компанії, оскільки багато функцій автомобіля будуть автоматизовані.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X