У Китаї розробили нову мікроракету

1 серпня 2018, 14:21

Китайська корпорація аерокосмічної науки і техніки презентувала свою нову мікроракету "Цзелун номер 1".

Ракета, яка стала першою в серії мініатюрних і дрібних твердопаливних ракет-носіїв "Lightning Dragon", здатна підняти вантаж вагою в 150 кілограм на сонячно-синхронну орбіту висотою 700 кілометрів, повідомляє агентство Сіньхуа.

Відео дня

Як повідомляє розробник нової ракети - компанія Chinarocket при CASC, "Цзелун номер 1". відрізняється коротким виробничим циклом. Така ракета може бути підготовлена ​​до запуску протягом 24 годин після доставки на аеродром, а її збір можуть виконати за шість місяців після підписання контракту.

Ракета з діаметром в 1,1 метра і висотою в 1,5 метра також може одночасно відправити в космос кілька космічних апаратів. Як запевняють творці, собівартість запуску мікроракети "Цзелун номер 1" буде нижче своїх аналогів на міжнародному ринку.

У китайській мові слово "Цзелун" означає дракон, якому характерна висока швидкість, рухливість і гнучкість, пояснив президент Chinarocket Тан Яган.

Раніше НВ повідомляло, що Китай розробляє багаторазову космічну ракету та має намір відновити перший ступінь ракети-носія "Чанчжен-8". Презентація можливостей нової ракети відбулася на симпозіумі з комерційного освоєння космосу в Харбіні.

Ракета-носій "Чанчжен-8" буде оснащена двома ступенями і двома стартовими прискорювачами. Як очікується, ракета відправиться в перший політ в 2021 році, заявив головний конструктор ракет-носіїв Китайського дослідницького інституту ракетної техніки Лун Лехао на космічній конференції в Харбіні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X