У Китаї протестували віртуальну реальність в мережах 5G

30 січня 2019, 10:09

У Китаї успішно протестували пряму трансляцію передач з використанням технологій віртуальної реальності через мережу 5G.

Інженери готуються запустити використання технології вже до 5 лютого, повідомляє агентство Сіньхуа .

Нова технологія дозволить побачити місця проведення новорічного гала-концерту, який буде показаний напередодні Нового року за місячним календарем, яке відзначають в цей раз 5 лютого.

Відео дня

Тестування виробництва і трансляції передач у форматі VR в реальному часі через мережу 5G, організоване в Чанчуні Китайською медіа-групою CMG спільно з компаніями China Unicom і Huawei Technologies, було проведено з метою випробування відповідних технологій перед прямою трансляцією частини гала-концерту, яка буде вестися з цього міста, йдеться в заяві CMG.

CMG також заявила, що має намір виробляти більше VR-програм, пов'язаних з гала-концертом. Раніше, 13 січня, лабораторія CMG по впровадженню технології 5G в медіа організувала трансляцію у форматі 4К через мережу 5G.

Цікаво, що 25 січня компанія Huawei Technologies представила перший в світі чіп, створений спеціально для базових станцій 5G. Розробка під назвою Huawei Tiangang підтримує як спрощені, так і великомасштабні мережі 5G. Huawei Tiangang має високу продуктивність і за цим показником в 2,5 рази перевищує попередні чіпи.

На даний момент Huawei Technologies підписала 30 комерційних договорів за технологіями 5G і поставила по всьому світу понад 25 тис базових станцій 5G.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X