У Китаї надрукували на 3D-принтері пішохідний міст

15 січня 2019, 15:16

Китайські інженери надрукували міст з полімеру, який встановили в центральному парку району Таопу в місті Шанхай.

Для будівництва моста знадобилося 35 днів, повідомляє агентство Сіньхуа.

Міст довжиною 15,25 метрів, шириною 3,8 метра. і висотою 1,2 метра. був побудований шарами за допомогою системи 3D-друку, розробленою шанхайської будівельною компанією Shanghai Construction Group.

Відео дня

Обтічний корпус моста молочно-білого кольору виконаний з використовуваного для загального прототипування в 3D-друку пластика ASA (acrylonitrile styrene acrylate), який був змішаний зі скляними волокнами. Ці матеріали дозволять мосту в довгостроковій перспективі витримувати вплив сонця і дощу, гарантуючи відповідність державним будівельним стандартам.

Пішохідний міст довжиною 15 метрів був відкритий в п'ятницю, 11 січня в Центральному парку району Taopu Smart City.

За словами заступника генерального інженера названої компанії Чень Сяоміня, проектний термін служби даного моста становить 30 років.

"Міст здатний витримати навантаження вагою 250 кг на квадратний метр. Це означає, що на площі 1 квадратний метр одночасно можуть перебувати щонайменше четверо дорослих", - сказав він.

Матеріал подається з круглої друкованої головки, а потім трамбується для отримання максимально плоскою і однорідної поверхні. Таким чином, незважаючи на значні розміри, точність 3D-друку оцінюється в 0,1 мм.

Технологія 3D-друку розглядається як екологічно чистий спосіб будівництва, який вимагає менше людської праці і не є джерелом пилу і будівельного сміття.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X