Творець Telegram зібрався випустити власну криптовалюту

22 грудня 2017, 12:44
Павло Дуров планує запустити криптовалюту для підтримки свого мессенджера

Проект буде називатися TON (Telegram Open Network), повідомив у своєму блозі Антон Розенберг, колишній працівник ВКонтакте та Telegram.

"Суть ідеї полягала в тому, щоб випустити свою криптовалюту, вбудувати її в месенджер і відразу оголосити про найбільшу за кількістю користувачів системі, спробувавши таким чином витіснити Etherium", - пише Розенберг з посиланням інформацію учасників ринку криптовалют.

Відео дня

За словами Розенберга, "вже є гарний рекламний ролик в стилі" Зоряних воєн", правда, без будь-якої конкретики".Цікаво, що в Telegram значиму частину аудиторії займають Іран і Узбекистан. В Ірані через санкції не працюють ніякі міжнародні платіжні системи, в Узбекистані валютна реформа тільки-тільки почалася.

"Головне питання - як поставляться влади цих країн до спроби Telegram замінити їх внутрішні валюти, реали і суми, на свою власну, непідконтрольну державам? І чи не вирішать вони, що простіше заблокувати месенджер? Загалом, як то кажуть, будемо спостерігати", - додав Розенберг.

Як повідомляло НВ, творець Telegram Павло Дуров заявив, що ніколи не продасть свій месенджер. Пропозиції про продаж Telegram надходили вже кілька разів, але всі вони були зустрінуті відмовою.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X