Три роки гарантійного обслуговування Panasonic

23 листопада 2017, 11:00
Новини компаній

  «Якщо вам потрібна гарантія - купіть тостер», - говорить актор і кінорежисер Клінт Іствуд, напевно знаючи, що життя мінливе, сповнене сюрпризів різного ступеню приємності, і жодних гарантій не дає

Але саме їх ми потребуємо, аби почуватися впевнено. Що ж, якщо єдиною можливістю передбачити майбутнє є чек за нове побутове приладдя, тим краще. Покупці Panasonic зможуть зазирнути за небокрай часу навіть не на півроку чи рік наперед. Про такі сміховинні прогнози можна забути. Три, п’ять ба навіть 15 років – ось які перспективи відкриває перед нами компанія, яка за рік святкуватиме столітній ювілей.

У вересні 2016 року в Україні стартувала програма «Три роки гарантії» на всю техніку легендарного японського бренду. Протягом гарантійного періоду виріб Panasonic підлягає безкоштовному ремонту в одному з Авторизованих Сервісних Центрів. Але термін може бути збільшено, якщо покупець дотримуватиметься певних умов введення продукції в експлуатацію, які детально описані у «Гарантійній картці» – головному документі для надання безкоштовних ремонтних послуг. Наприклад, якщо АТС чи системи відеоспостереження Panasonic встановлювали авторизовані інсталяційні компанії, то власник буде забезпечений безкоштовною підтримкою протягом п’яти років.

Компанія Panasonic впевнена не тільки у своїй побутовій техніці, музичних центрах та відеоапаратурі. До програми «Три роки гарантії» увійшли навіть такі високотехнологічні прилади із надскладним начинням, як ноутбуки зі зміцненим корпусом, 4К та 6К телевізори та фотоапарати LUMIX. Але рекордсменом поки залишаються фотоелектричні панелі Panasonic. Не дивно, адже технології майбутнього варті більшого, тож вони і отримали гарантію на 15 років, починаючи з дня купівлі моделі. Сучасна якісна техніка Panasonic працюватиме десятиріччями, але якщо вона раптом потребуватиме додаткової турботи, її власникам допоможуть фахівці з ремонту у понад 82 Авторизованих Центрах України.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X