Місія здійсненна. Стала відома дата польоту Тома Круза у космос на кораблі SpaceX

23 вересня 2020, 09:43

У мережі з’явилася інформація про політ Тома Круза у космос на кораблі Сrew Dragon. Передбачається, що актор і режисер відправиться на орбіту у якості космічного туриста і буде знімати там кіно.

Одним з перших космічних туристів компанії SpaceX може стати американський актор Том Круз.

Це підтверджують нові дані сайту космічних запусків Space Shuttle Almanac. Повідомляється, що політ корабля SpaceX Crew Dragon з голівудською зіркою і режисером Дугласом Лайманом на борту відбудеться у жовтні 2021-го.

Відео дня

У списку екіпажу Круз і Лайман відзначені як «Турист 1» і «Турист 2». Третє місце на кораблі поки залишається вакантним.

Ймовірний політ у космос відомого актора і режисера не можна назвати суто туристичним: кілька місяців тому стало відомо про співробітництво Тома Круза з NASA і SpaceX у межах зйомок фільму на Міжнародній космічній станції.

Подробиць про фільм поки немає, але інсайдери запевняли, що чергова стрічка з Крузом у головній ролі не стане продовженням шпигунської франшизи «Місія нездійсненна».

Експерти припускали, що співпраця популярного актора і кіностудії з NASA/SpaceX може стати початком ери комерційних проектів на МКС і залучити ще більше різних компаній для маркетингової колаборації.

Раніше ідею зняти кіно у космосі пропонували творці IX епізоду «Зоряних війн», але продюсери не схвалили проект.

Режисер Крістофер Нолан брав участь у обговоренні зйомок «Зоряних війн» і заявив, що такий процес технічно можливий.

За словами Нолана, у його фантастичному фільмі «Інтерстеллар» є деякі кадри, зняті у космосі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X