SpaceX планує перебудувати космодром імені Кеннеді

12 червня 2018, 13:47

Компанія SpaceX готується розширити Космічний центр імені Кеннеді у Флориді і побудувати там командний центр.

Зараз SpaceX і NASA обговорюють план будівництва, документи експертиз вже доступні в публічних бібліотеках штату, повідомляє Florida Today.

Згідно з планами, докладно описаними в проекті екологічної експертизи, SpaceX буде проводити значне розширення своїх об'єктів в космічному центрі вже зовсім скоро. Планується, що компанія Маска побудує диспетчерський центр, ангар площею 133 000 квадратних футів (12 тисяч квадратних метрів) і "Ракетний сад", своєрідний музей для туристів.

Відео дня

Диспетчерська вежа висотою 91 м дозволить спостерігати за пусками ракет з двох стартових майданчиків - 39A в Центрі Кеннеді і 40 на Базі ВВС США на мисі Канаверал. Будівля буде дуже футуристична і явно буде виділятися на тлі інших будівель центру.

В огляді не вказані терміни або бюджет будівництва комплексу або оцінки числа створених робочих місць.

Розширення дозволить SpaceX зберігати і відновлювати велику кількість ракетоносіїв Falcon і носових конусів безпосередньо в операційному центрі.

"Частота запусків і план місій з Флориди продовжать рости, тому нам потрібно розширити наші можливості. Ми прагнемо оптимізувати операції по запуску, висадці і перекиданню нашого сімейства ракет Falcon", - пояснив представник SpaceX Джеймс Глісон.

Керівництво Космічного центру зацікавилося цим проектом, оскільки він відповідає планам перетворити його на космодром, який обслуговував би не тільки NASA, а й масу комерційних користувачів, як це роблять аеропорти.

"Торішній законопроект про NASA дозволяє космічним компаніям розширювати свою діяльність на об'єктах NASA. В результаті нові об'єкти SpaceX будуть побудовані в центрі Кеннеді, що принесе більше робочих місць і забезпечить ще один імпульс місцевій економіці", - сказав американський сенатор-демократ Білл Нельсон.

Космічний центр імені Кеннеді - комплекс споруд для запуску космічних апаратів і управління польотами, який належить NASA і знаходиться на острові Меррітт у Флориді. Розміри Центру складають 55 кілометри в довжину і близько десяти кілометрів завширшки, а площа - 567 квадратних кілометрів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X