Sony воскрешає легендарного робота-собаку

1 листопада 2017, 10:25
Компанія Sony припинила виробництво роботів-собак Aibo в 2006 році, проте тепер - через 11 років - вирішила відродити легендарну серію

Робот використовує ультра-компактні приводи, які дозволяють його тілу рухатися по 22 осях, в очах Aibo встановлені дві OLED-панелі, щоб показати діапазон емоцій, пише The Verge.

Відео дня

Sony стверджує, що новий Aibo "може сформувати емоційний зв'язок з членами сім'ї, забезпечуючи їх любов'ю, ніжністю, і радістю виховання компаньйона".

Розробники відзначають, що поведінка Aibo є адаптованою, тобто залежить від поведінки власника. Робот використовує технологію глибокого навчання, яка дозволяє аналізувати звуки і зображення, що проходять через масив датчиків, і використовує дані хмари, щоб витягти уроки з досвіду інших Aibo і їх власників. Термін служби батареї оцінюється приблизно о дві годині, з часом перезарядки три години.

Разом з новою моделлю з'явився і мобільний додаток My Aibo, за допомогою якого користувач може отримати доступ до налаштувань пристрою, а також, наприклад, подивитися фотографії, зроблені камерою робота.

Новий Aibo доступний для попереднього замовлення в Японії з 1 листопада і надійде в продаж 11 січня 2018. Поки у Sony немає ніяких планів з продажу робота за межами Японії. Вартість Aibo становить близько $1700, крім того, необхідно вносити щомісячну абонентську плату.

Показати ще новини
Радіо НВ
X