Слідом за Telegram. Творець Viber заявив про запуск власної криптовалюти

3 березня 2018, 15:28

Хіросі Мікітані, генеральний директор японської компанії Rakuten, яка володіє месенджером Viber, заявив про запуск криптовалюти Rakuten Coin.

За словами Хіросі Мікітані, криптовалюта розширить можливості програми лояльності компанії Rakuten Super Points, пише TechCrunch.

Система лояльності Rakuten Super Points була запущена 15 років тому і відтоді використовувалася досить успішно, в результаті чого загальна сума балів більш ніж 1 трильйона Super Points для клієнтів Rakuten становила приблизно $9.1 млрд. На думку власника Viber, введення криптовалюти дозволить знизити збори при обміні валют в міжнародних транзакціях, що може привернути більше іноземних покупців.

Відео дня

Під час виступу на Mobile World Congress в Барселоні Мікітані сказав, що Rakuten Coin - "необмежена" валюта, на відміну від біткоїнов, кількість яких обмежена. При цьому він нічого не повідомив про ймовірні терміни введення криптовалюти.

Магазини Rakuten приймають Bбіткоїни з березня 2015 року. Запуск Rakuten Coin став результатом покупки компанією прав на розробки американського біткоїн-стартапу Bitnet Technologies Ltd в 2016 році.

Цікаво, що конкурент Rakuten в галузі електронної комерції, компанія Amazon, поки не виходить на ринок криптовалют. За словами Мікітані, Rakuten сильно відрізняється від Amazon: "Ми не хочемо нерозуміння між продавцями і покупцями, ми виступаємо в ролі каталізатора. Тобто наша філософія полягає в тому, щоб розширити можливості суспільства, а не просто забезпечити більше зручностей".

Раніше НВ повідомляло, що творці месенджера Telegram повідомили американським чиновникам, що залучили $850 млн від 81 інвестора для "розробки і підтримки блокчейна TON для месенджера Telegram". Згідно з попередніми даними, спочатку планувалося зібрати $600 млн, але попит підштовхнув цю планку до $850 млн.

У документі, який був представлений в Комісію, йдеться, що гроші були отримані для "розробки блокчейна TON, розробки та обслуговування Telegram Messenger і інших цілей". У графі "тип розміщених цінних паперів" в звіті вказані "угоди про купівлю криптовалюти".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X